Update, partide amicale: Vâlcea a câștigat turneul de pe teren propriu, ”U” Cluj și HC Zalău neînvinse la Memorialul „Tiberiu Rusu”

0
34204

Cu o lună înaintea reluării Ligii Florilor, încep și partidele de verificare. Echipa handbalvolei.ro vă prezintă programul tuturor meciurilor amicale programate în această vară și vă va ține la curent cu rezultatele înregistrate.

7 decembrie, ora 15:00 – Minaur Baia Mare-”U” Cluj 33-24 (14-8)
8 decembrie, ora 10:00 – Minaur Baia Mare-”U” Cluj 30-28 (15-15)
13 decembrie – ”U” Cluj-Minaur Baia Mare 30-25 (18-13)
14 decembrie – SCM Gloria Buzău-HCM Unirea Slobozia 32-29
14-15 decembrie – Turneu la Slatina – CSM Slatina, SCM Craiova, HC Zalău, Dacia Mioveni
14 decembrie, ora 10:00 – Dacia Mioveni-SCM Craiova 22-19
14 decembrie, ora 12:00 – CSM Slatina-HC Zalău 27-28
14 decembrie, ora 16:30 – HC Zalău-Dacia Mioveni 30-22
14 decembrie, ora 18:30 – CSM Slatina-SCM Craiova 25-23
15 decembrie, ora 10:00 – HC Zalău-SCM Craiova 27-23
15 decembrie, ora 12:00 – CSM Slatina-Dacia Mioveni 30-23

18-20 decembrie – Turneu la Brașov – Corona Brașov, SCM Râmnicu Vâlcea, SCM Gloria Buzău, Podravka Vegeta (Croația)
18 decembrie, ora 17:00 – SCM Râmnicu Vâlcea-Podravka Vegeta 23-29 (12-14)
18 decembrie, ora 19:00 – Corona Brașov-SCM Gloria Buzău 27-27 (13-13)
19 decembrie, ora 17:00 – SCM Gloria Buzău-Podravka Vegeta 25-24 (10-9)
19 decembrie, ora 19:00 – Corona Brașov-SCM Râmnicu Vâlcea 23-31 (16-15)
20 decembrie, ora 14:00 – SCM Râmnicu Vâlcea-SCM Gloria Buzău 28-20 (16-10)
20 decembrie, ora 16:00 – Corona Brașov-Podravka Vegeta 26-31 (12-17)

21 decembrie – Kisvardai-Minaur Baia Mare 27-19 (13-10)
22 decembrie – Kisvardai-Minaur Baia Mare 30-20 (14-11)

21-22 decembrie – Turneu la Zalău – HC Zalău, SCM Craiova, CSM Slatina, ”U” Cluj
21 decembrie, ora 9:00 – HC Zalău-SCM Craiova 29-24 (16-14)
21 decembrie, ora 10:45 – CSM Slatina-”U” Cluj 27-28 (13-15)
21 decembrie, ora 16:00 – ”U” Cluj-SCM Craiova 27-31 (15-14)
21 decembrie, ora 17:45 – HC Zalău-CSM Slatina 26-23 (18-11)
22 decembrie, ora 10:00 – SCM Craiova-CSM Slatina 26-34 (12-18)
22 decembrie, ora 12:00 – HC Zalău-”U” Cluj 38-32 (21-15)

22-23 decembrie – Turneu la Brăila – HC Dunărea Brăila, SCM Gloria Buzău, CSM Galați, HCM Unirea Slobozia
22 decembrie, ora 16:00 – HC Dunărea Brăila-HCM Unirea Slobozia 39-22 (20-12)
22 decembrie, ora 18:00 – SCM Gloria Buzău-CSM Galați 25-22 (14-13)
23 decembrie, ora 10:00 – HC Dunărea Brăila-SCM Gloria Buzău 33-34 (13-13, 28-28)
23 decembrie, ora 12:00 – CSM Galați-HCM Unirea Slobozia 41-36 (20-20)

27-28 decembrie – Turneu la Cluj – ”U” Cluj, Minaur Baia Mare, Gloria Bistrița, HC Zalău
27 decembrie, ora 11:00 – HC Zalău-Gloria Bistrița 34-29 (15-13)
27 decembrie, ora 15:30 – Gloria Bistrița-Minaur Baia Mare 29-26 (12-13)
27 decembrie, ora 17:30 – ”U” Cluj-HC Zalău 29-29 (16-12)
28 decembrie, ora 9:00 – HC Zalău-Minaur Baia Mare 32-30 (15-15)
28 decembrie, ora 11:00 – ”U” Cluj-Gloria Bistrița 33-32 (16-16)

28 decembrie – HC Zalău-HC Dunărea Brăila 29-28
29 decembrie – HC Zalău-HC Dunărea Brăila 26-24

28-29 decembrie – Turneu la Râmnicu Vâlcea – SCM Râmnicu Vâlcea, Corona Brașov, SCM Gloria Buzău, CSM Slatina
28 decembrie, ora 9:30 – Corona Brașov-Gloria Buzău 24-23 (12-13)
28 decembrie, ora 11:30 – SCM Rm. Vâlcea-CSM Slatina 25-20 (11-13)
28 decembrie, ora 17:00 – CSM Slatina-Corona Brașov 23-19 (9-10)
28 decembrie, ora 19:00 – Gloria Buzău-SCM Rm. Vâlcea 19-25 (11-11)
29 decembrie, ora 9:30 – CSM Slatina-Gloria Buzău 26-22 (13-9)
29 decembrie, ora 11:30 – SCM Rm. Vâlcea-Corona Brașov 25-24 (12-15)

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY