UPDATE: HCM Baia Mare, SCM Craiova, Corona Brașov și CSM București, neînvinse în partidele de pregătire. Brăila, ultima la turneul din Germania

0
402

corona brasov 13-14Cu loturile aproape finalizate, echipele din Liga Națională feminină au început meciurile amicale. Handbalvolei.ro vă va ține la curent cu toate rezultatele meciurilor amicale disputate de echipele din prima ligă.

 

 

 

HCM Baia Mare:
1 august – HCM Baia Mare-DVSC Debrecen 34-29 (20-16)
2 august – HCM Baia Mare-HC Zalău 42-30 (19-16)
9 august – DSVC Debrecen-HCM Baia Mare 32-34 (15-21)
9 august – Iuventa Michalovce-HCM Baia Mare 23-26 (14-13)
10 august – Astrakhanochka-HCM Baia Mare 24-32 (10-15)
15 august – HCM Baia Mare-RK Krim Mercator 41-26 (17-12)
16 august – HCM Baia Mare-Rostov Don 27-23 (13-12)
17 august – HCM Baia Mare-FTC Rail Cargo 29-27 (14-13)

23 august – HCM Baia Mare-Radnicki 30-22 (18-10)
23 august – Siofok-HCM Baia Mare 26-31 (14-18)
24 august – FTC Rail Cargo-HCM Baia Mare 28-31 (14-12)

Corona Brașov:
Amicale câștigate cu HC Alba Sebeș și CSM Slobozia
15 august – Corona Brașov-”U” Alexandrion Cluj 39-39
15 august – Corona Brașov-Mureșul Tg. Mureș 34-17
16 august – Corona Brașov-HC Zalău 26-26
20 august – Corona Brașov-HCM Roman 29-26 (11-15)
22 august – Corona Brașov-”U” Alexandrion Cluj 40-26
22 august – Corona Brașov-HC Zalău 35-23
23 august – Corona Brașov-CSM Unirea Slobozia 31-25

HC Dunărea Brăila:
8 august – HC Dunărea Brăila-CSM Slobozia 31-27 (14-13)
8 august – HC Dunărea Brăila-HC Activ Plopeni 32-15 (16-5)
9 august – CSM Ploiești-HC Dunărea Brăila 25-27 (16-13)
15 august – CSM București-HC Dunărea Brăila 32-27 (13-13)
16 august – CSM București-HC Dunărea Brăila 32-18 (15-11)
23 august – OHG Nice-HC Dunărea Brăila 31-17 (15-6)
23 august – HC Dunărea Brăila-Thuringer HC 22-28 (8-18)
24 august – HC Dunărea Brăila-Bayer Leverkusen 20-24 (12-13)

”U” Alexandrion Cluj:
1 august – ”U” Alexandrion Cluj-HC Zalău 29-26
2 august – ”U” Alexandrion Cluj-Debrecen 30-26
8 august – ”U” Alexandrion-Bekecsabai 36-35 (20-18)
14 august – ”U” Alexandrion Cluj-HC Alba Sebeș 31-29
15 august – Corona Brașov-”U” Alexandrion Cluj 39-39
16 august – ”U” Alexandrion Cluj-CSM Ploiești 28-30
22 august – Corona Brașov-”U” Alexandrion Cluj 40-26
22 august – ”U” Alexandrion Cluj-CSM Unirea Slobozia 30-26 
23 august – ”U” Alexandrion Cluj-HC Zalău 26-37

HCM Roman:
8 august – HCM Roman-HCF Piatra Neamț 44-15 (20-8)
9 august – Știința Bacău-HCM Roman 12-49
12 august – HCM Roman-HM Buzău 38-20

15 august – HCM Roman-CS Măgura Cisnădie 28-9
15 august – HCM Roman-CSM Slobozia 29-20
16 august – HCM Roman-Zork Jagodina 32-25
20 august – Corona Brașov-HCM Roman 29-26 (11-15)

HC Zalău:
1 august – ”U” Jolidon-HC Zalău 29-26
2 august – HCM Baia Mare 42-30 (19-16)
8 august – HC Zalău-Mureșul Tg. Mureș 33-26 (20-12)
9 august – HC Zalău-Mureșul Tg. Mureș 32-27 (19-16)
15 august – HC Zalău-HC Alba Sebeș 34-27
15 august – HC Zalău-CSM Ploiești 26-23
16 august – Corona Brașov-HC Zalău 26-26
22 august – HC Zalău-CSM Unirea Slobozia 28-29
22 august – Corona Brașov-HC Zalău 35-23
23 august – ”U” Alexandrion Cluj-HC Zalău 26-37

CSM București:
5 august – HCM Rm. Vâlcea-CSM București 20-39
7 august – HCM Rm. Vâlcea-CSM București 28-33 (11-12)
12 august- CSM Ploiești-CSM București 24-29 (11-11)
15 august – CSM București-HC Dunărea Brăila 32-27 (13-13)
16 august – CSM București-HC Dunărea Brăila 32-18 (15-11)
21 august – CSM București-Muratpasa 33-14 (18-7)
23 august – CSM București-Astrakhanochka 25-19 (10-9)
24 august – CSM București-ZRK Buducnost 24-20 (12-12)

CSM Cetate Deva:
8 august – SCM Craiova-CSM Cetate Deva 27-24 (16-13)
9 august – CSM Cetate Deva-HCM Rm. Vâlcea 27-28
9 august – SCM Universitatea Pitești-CSM Cetate Deva 21-50
15 august – Debrecen-CSM Cetate Deva 21-28 (10-15)

16 august – Bekescsaba-CSM Cetate Deva 24-33 (12-18)
17 august – MTK Budapesta-CSM Cetate Deva 19-28 (9-15)

SCM Craiova:
8 august – SCM Craiova-CSM Cetate Deva 27-24 (16-13)
9 august – SCM Craiova-SCM Universitatea Pitești 34-22 (21-7)
9 august – SCM Craiova-HCM Rm. Vâlcea 29-24 (11-13)
16 august – SCM Craiova-Știința București 30-20
16 august – Universitatea Pitești-SCM Craiova 18-35 (4-19)
17 august – HCM Rm. Vâlcea-SCM Craiova 24-29 (14-14)

HCM Rm. Vâlcea:
26 iulie – HCM Rm. Vâlcea-Știința București 33-29 (12-17)
31 iulie – HCM Rm. Vâlcea-România Universitar 25-22 (15-10)
5 august – HCM Rm. Vâlcea-CSM București 20-38
7 august – HCM Rm. Vâlcea-CSM București 28-33 (11-12)
8 august – HCM Rm. Vâlcea-SCM Universitatea Pitești 42-30
9 august – CSM Cetate Deva-HCM Rm. Vâlcea 27-28
9 august – SCM Craiova-HCM Rm. Vâlcea 29-24 (11-13)
16 august – HCM Rm. Vâlcea-Universitatea Pitești 34-24
16 august – Știința București-HCM Rm. Vâlcea 24-38 (14-23)
17 august – HCM Rm. Vâlcea-SCM Craiova 24-29 (14-14)

CSU Neptun Constanța:

CSM Ploiești:
1 august – Mureșul Tg. Mureș-CSM Ploiești 21-32 (11-15)
2 august – Mureșul Tg. Mureș-CSM Ploiești 28-26 (13-14)
8 august – CSM Ploiești-HC Activ Plopeni 41-13 (22-6)
8 august – CSM Ploiești-CSM Slobozia 24-18 (14-9)
9 august – CSM Ploiești-HC Dunărea Brăila 25-27 (16-13)
12 august – CSM Ploiești-CSM București 24-29 (11-11)
15 august – CSM Ploiești-Mureșul Tg. Mureș 33-24
15 august – HC Zalău-CSM Ploiești 26-23
16 august – ”U” Alexandrion Cluj-CSM Ploiești 28-30
22 august – Știința București-CSM Ploiești 27-31 (15-15)

23 august – CSM Ploiești-Știința București 31-15 (14-7)

Mureșul Tg. Mureș:
Două amicale câștigate cu Cisnădie Sibiu
1 august – Mureșul Tg. Mureș-CSM Ploiești 21-32 (11-15)
2 august – Mureșul Tg. Mureș-CSM Ploiești 28-26 (13-14)
8 august – HC Zalău-Mureșul Tg. Mureș 33-26 (20-12)
9 august – HC Zalău-Mureșul Tg. Mureș 32-27 (19-16)
15 august – CSM Ploiești-Mureșul Tg. Mureș 33-24
15 august – Corona Brașov-Mureșul Tg. Mureș 34-17
16 august – HC Alba Sebeș-Mureșul Tg. Mureș 27-26
21 august – Mureșul Tg. Mureș-CSM Bistrița 34-19 (17-9)
22 august – Mureșul Tg. Mureș-CSM Bistrița 30-21 (16-14)

CSM Slobozia:
Corona Brașov-CSM Slobozia 30-28
8 august – HC Dunărea Brăila-CSM Slobozia 31-27 (14-13)
8 august – CSM Ploiești-CSM Slobozia 24-18 (14-9)
9 august – CSM Slobozia-HC Activ Plopeni 34-20 (19-9)
15 august – CSM Slobozia-Zork Jagodina 28-31
15 august – HCM Roman-CSM Slobozia 29-20 
16 august – CSM Slobozia-CS Măgura Cisnădie 26-10
22 august – HC Zalău-CSM Slobozia 28-29

22 august – ”U” Alexandrion Cluj-CSM Slobozia 30-26
23 august – Corona Brașov-CSM Slobozia 31-25

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY