Start în meciurile amicale pentru echipele din Liga Zimbrilor! Programul complet al partidelor de pregătire

0
2074

Echipele din Liga Zimbrilor încep să se reunească, iar partidele de pregătire au fost deja perfectate. Echipa handbalvolei.ro vă prezintă programul complet al meciurilor și va actualiza articolul cu rezultatele înregistrate.

25 iulie, ora 16:00 – HC Vaslui-CSM Focșani
26 iulie – CSM Reșița-Poli Timișoara
27 iulie – Poli Timișoara-CSM Reșița
27 iulie – CSM Bacău-HC Vaslui
1 august – HC Dobrogea Sud Constanța-CSM Bacău (Sf. Gheorghe)
2 august – HC Dobrogea Sud Constanța-CSM Bacău (Sf. Gheorghe)

2-3 august – Turneu la Turda (tip Final Four) – Potaissa Turda, Poli Timișoara, Minaur Baia Mare, CSM Reșița
2 august – Potaissa Turda-CSM Reșița
2 august – Poli Timișoara-Minaur Baia Mare
3 august – Finala mică
3 august – Finala mare

2 august – CSM Focșani-Dinamo București
3 august – CSM Focșani-Dinamo București
3 august – CSA Steaua București-CSM București (Chiajna)
3 august – AHC Dunărea Călărași-HC Buzău
6 august – CSM Medgidia-AHC Dunărea Călărași
7 august – Dinamo București-Spartak Moscova
8 august – CSM București-Spartak Moscova
9 august – HC Dobrogea Sud Constanța-Spartak Moscova (București)
10 august – HC Dobrogea Sud Constanța-Spartak Moscova (București)
10 august – CSA Steaua București-AHC Dunărea Călărași (Chiajna)
11 august – CSM Reșița-Dinamo București

8-9 august – Turneu la Budapesta – Ferencvaros, Minaur Baia Mare, Balatonfuredi
9-10 august – Turneu la Maribor – RK Maribor, GRK Varazdin, Potaissa Turda
9-11 august – Turneu la Bacău – CSM Bacău, CSM Focșani, HC Buzău, CSM Făgăraș

12 august – CSA Steaua București-Spartak Moscova (Chiajna)
13 august, ora 17:00 – AHC Dunărea Călărași-Spartak Moscova
13 august – AON Fivers-Dinamo București
14 august – Krems-Dinamo București

15-19 august – Turneu la Moscova – Chekhovskie Medvedi, CSA Steaua București, Meshkov Brest, ?
16-18 august – Turneu la Graz – Dinamo București, Celje Lasko, Trembley, Partizan Belgrad

15 august – CSM Reșița-CSM Bacău
16 august – CSM Focșani-AHC Dunărea Călărași
17 august – CSM Focșani-AHC Dunărea Călărași

16-17 august – Cupa Poli (tip Final Four) – Poli Timișoara, Potaissa Turda, CSM Bacău, Metaloplastika Sabac

20 august – HC Dobrogea Sud Constanța-HC Vaslui
21 august – HC Dobrogea Sud Constanța-HC Vaslui

22-24 august – Turneu la Călărași – AHC Dunărea Călărași, CSM București, CSA Steaua București, HC Vaslui

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY