S-a stabilit programul Ligii Naționale de handbal masculin!

0
1296

Astăzi a avut loc tragerea la sorți a campionatului, în urma căreia s-a stabilit țintarul Ligii Naționale masculine. Cel mai interesante dueluri vor avea loc la Turda și Călărași, între Potaissa și Steaua, respectiv Dunărea și Timișoara.

Etapa I:

AHC Potaissa Turda CSA Steaua Bucuresti
HC Odorhei CSM Focsani 2007
CSM Fagaras CS Dinamo Bucuresti
CS Minaur Baia Mare CS Politehnica Iasi
AHC Dunarea Calarasi SCM Politehnica Timisoara
HC Vaslui CSM Bucuresti
AHC Dobrogea Sud Constanta CSU Suceava

 

Etapa II:

CSA Steaua Bucuresti CSU Suceava
CSM Bucuresti AHC Dobrogea Sud Constanta
SCM Politehnica Timisoara HC Vaslui
CS Politehnica Iasi AHC Dunarea Calarasi
CS Dinamo Bucuresti CS Minaur Baia Mare
CSM Focsani 2007 CSM Fagaras
AHC Potaissa Turda HC Odorhei

 

Etapa III:

HC Odorhei CSA Steaua Bucuresti
CSM Fagaras AHC Potaissa Turda
CS Minaur Baia Mare CSM Focsani 2007
AHC Dunarea Calarasi CS Dinamo Bucuresti
HC Vaslui CS Politehnica Iasi
AHC Dobrogea Sud Constanta SCM Politehnica Timisoara
CSU Suceava CSM Bucuresti

 

Etapa IV:

CSA Steaua Bucuresti CSM Bucuresti
SCM Politehnica Timisoara CSU Suceava
CS Politehnica Iasi AHC Dobrogea Sud Constanta
CS Dinamo Bucuresti HC Vaslui
CSM Focsani 2007 AHC Dunarea Calarasi
AHC Potaissa Turda CS Minaur Baia Mare
HC Odorhei CSM Fagaras

 

Etapa V:

CSM Fagaras CSA Steaua Bucuresti
CS Minaur Baia Mare HC Odorhei
AHC Dunarea Calarasi AHC Potaissa Turda
HC Vaslui CSM Focsani 2007
AHC Dobrogea Sud Constanta CS Dinamo Bucuresti
CSU Suceava CS Politehnica Iasi
CSM Bucuresti SCM Politehnica Timisoara

 

Etapa VI:

CSA Steaua Bucuresti SCM Politehnica Timisoara
CS Politehnica Iasi CSM Bucuresti
CS Dinamo Bucuresti CSU Suceava
CSM Focsani 2007 AHC Dobrogea Sud Constanta
AHC Potaissa Turda HC Vaslui
HC Odorhei AHC Dunarea Calarasi
CSM Fagaras CS Minaur Baia Mare

 

Etapa VII:

CS Minaur Baia Mare CSA Steaua Bucuresti
AHC Dunarea Calarasi CSM Fagaras
HC Vaslui HC Odorhei
AHC Dobrogea Sud Constanta AHC Potaissa Turda
CSU Suceava CSM Focsani 2007
CSM Bucuresti CS Dinamo Bucuresti
SCM Politehnica Timisoara CS Politehnica Iasi

 

Etapa VIII:

CSA Steaua Bucuresti CS Politehnica Iasi
CS Dinamo Bucuresti SCM Politehnica Timisoara
CSM Focsani 2007 CSM Bucuresti
AHC Potaissa Turda CSU Suceava
HC Odorhei AHC Dobrogea Sud Constanta
CSM Fagaras HC Vaslui
CS Minaur Baia Mare AHC Dunarea Calarasi

 

Etapa IX:

AHC Dunarea Calarasi CSA Steaua Bucuresti
HC Vaslui CS Minaur Baia Mare
AHC Dobrogea Sud Constanta CSM Fagaras
CSU Suceava HC Odorhei
CSM Bucuresti AHC Potaissa Turda
SCM Politehnica Timisoara CSM Focsani 2007
CS Politehnica Iasi CS Dinamo Bucuresti

 

Etapa X:

CSA Steaua Bucuresti CS Dinamo Bucuresti
CSM Focsani 2007 CS Politehnica Iasi
AHC Potaissa Turda SCM Politehnica Timisoara
HC Odorhei CSM Bucuresti
CSM Fagaras CSU Suceava
CS Minaur Baia Mare AHC Dobrogea Sud Constanta
AHC Dunarea Calarasi HC Vaslui

 

Etapa XI:

HC Vaslui CSA Steaua Bucuresti
AHC Dobrogea Sud Constanta AHC Dunarea Calarasi
CSU Suceava CS Minaur Baia Mare
CSM Bucuresti CSM Fagaras
SCM Politehnica Timisoara HC Odorhei
CS Politehnica Iasi AHC Potaissa Turda
CS Dinamo Bucuresti CSM Focsani 2007

 

Etapa XII:

CSA Steaua Bucuresti CSM Focsani 2007
AHC Potaissa Turda CS Dinamo Bucuresti
HC Odorhei CS Politehnica Iasi
CSM Fagaras SCM Politehnica Timisoara
CS Minaur Baia Mare CSM Bucuresti
AHC Dunarea Calarasi CSU Suceava
HC Vaslui AHC Dobrogea Sud Constanta

 

Etapa XIII:

AHC Dobrogea Sud Constanta CSA Steaua Bucuresti
CSU Suceava HC Vaslui
CSM Bucuresti AHC Dunarea Calarasi
SCM Politehnica Timisoara CS Minaur Baia Mare
CS Politehnica Iasi CSM Fagaras
CS Dinamo Bucuresti HC Odorhei
CSM Focsani 2007 AHC Potaissa Turda

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY