Primele amicale pentru CSM București pe teren propriu. Programul meciurilor amicale din această săptămână

0
482
Primele amicale pentru CSM București în capitală

ploiesti-csmb 14-15 amicalAu mai rămas două săptămâni până la startul Ligii Naționale feminine, iar echipele continuă să se pregătească. În această săptămână sunt programate, din nou, multe meciuri amicale, la Baia Mare, Cluj, București, Roman și Rm. Vâlcea.

Programul meciurilor:

Baia Mare:
Vineri, ora 17:00 – FTC Rail Cargo-Iuventa Michalovce
Vineri, ora 19:00 – HCM Baia Mare-RK Krim Mercator
Sâmbătă, ora 10:00 – Iuventa Michalovce-Astrahanochka Astrahan
Sâmbătă, ora 12:00 – RK Krim Mercator-Rostov Don
Sâmbătă, ora 17:00 – FTC Rail Cargo-Astrahanochka Astrahan
Sâmbătă, ora 19:00 – HCM Baia Mare-Rostov Don
Duminică, ora 10:00 – Meciul pentru locul 5
Duminică, ora 12:00 – Finala mică
Duminică, ora 14:00 – Finala mare

Cluj:
Joi, ora 17:30 – “U” Alexandrion – HC Alba Sebeș
Vineri, ora 10:00 – Corona Brașov – “U” Alexandrion
Vineri, ora 11:45 – CSM Ploiești – Mureșul Târgu Mureș
Vineri, ora 13:30 – HC Zalău – HC Alba Sebeș
Vineri, ora 17:00 – Corona Brașov – Mureșul Târgu Mureș
Vineri, ora 19:00 – HC Zalău- CSM Ploiești
Sâmbată, ora 10:00 – Corona Brașov – HC Zalău
Sâmbătă, ora 12:00 – ”U” Alexandrion – CSM Ploiești
Sâmbătă, ora 14:00 – HC Alba Sebeș – Mureșul Târgu Mureș

București:
Vineri, ora 17:00 – CSM București-HC Dunărea Brăila (Sala Polivalentă „Ioan Kunst Ghermănescu”)
Sâmbătă, ora 12:00 – CSM București-HC Dunărea Brăila (Sala Polivalentă „Ioan Kunst Ghermănescu”)

Roman:
Vineri, ora 9:30 – CSM Slobozia-Zork Jagodina
Vineri, ora 11:00 – Prezentarea lotului echipei HCM Roman
Vineri, ora 12:00 – HCM Roman-CS Măgura Cisnădie
Vineri, ora 17:00 – Zork Jagodina-CS Măgura Cisnădie
Vineri, ora 19:00 – HCM Roman-CSM Slobozia
Sâmbătă, ora 9:30 – CSM Slobozia-CS Măgura Cisnădie
Sâmbătă, ora 11:30 – HCM Roman-Zork Jagodina
Sâmbătă, ora 13:00 – Festivitatea de premiere

Rm. Vâlcea:
Sâmbătă, ora 10:00 – HCM Rm. Vâlcea-Universitatea Pitești
Sâmbătă, ora 11:45 – SCM Craiova-CSU Știința București
Sâmbătă, ora 16:30 – Universitatea Pitești-SCM Craiova
Sâmbătă, ora 18:15 – CSU Știința București-HCM Rm. Vâlcea
Duminică, ora 9:30 – CSU Știința București-Universitatea Pitești
Duminică, ora 11:15 – HCM Rm. Vâlcea-SCM Craiova

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY