Partida Corona-Vâlcea deschide seria meciurilor amicale! Programul complet al partidelor de pregătire

0
1094

Mai puțin de două săptămâni ne despart de primul meci de pregătire din această vară. Echipa handbalvolei.ro vă prezintă programul tuturor meciurilor amicale programate în această perioadă și va actualiza acest articol cu rezultatele înregistrate.

19 iulie – Corona Brașov-SCM Râmnicu Vâlcea
25 iulie – Rapid București-SCM Râmnicu Vâlcea
26 iulie – Kisvardai-Minaur Baia Mare
26 iulie – Corona Brașov-HCM Unirea Slobozia
27 iulie – SCM Râmnicu Vâlcea-Rapid București
27 iulie – Corona Brașov-HCM Unirea Slobozia
30 iulie – Măgura Cisnădie-HC Dunărea Brăila
31 iulie – Măgura Cisnădie-HC Dunărea Brăila

1 august, ora 17:30 – Gloria Bistrița-”U” Cluj
2 august – Minaur Baia Mare-Kisvardai
2 august – Rapid București-HCM Unirea Slobozia
3 august – HCM Unirea Slobozia-Rapid București

2-3 august – Turneu la Râmnicu Vâlcea – SCM Râmnicu Vâlcea, SCM Craiova, Corona Brașov, HC Zalău
2 august, ora 10:00 – SCM Craiova-Corona Braşov
2 august, ora 12:00 – SCM Râmnicu Vâlcea-HC Zalău
2 august, ora 17:30 – HC Zalău-Corona Braşov
2 august, ora 19:30 – SCM Râmnicu Vâlcea-SCM Craiova
3 august, ora 10:00 – HC Zalău-SCM Craiova
3 august, ora 12:00 – SCM Râmnicu Vâlcea-Corona Brașov

3-4 august – Turneu la Wittlich – CSM București, Metz, Bietigheim, Metzingen, Buxtehuder, Bayer Leverkusen

7 august – ”U” Cluj-Minaur Baia Mare
8 august – HC Dunărea Brăila-SCM Gloria Buzău
9 august – HC Dunărea Brăila-SCM Gloria Buzău

5-11 IV Busan Cup International – Busan, Gloria Bistrița, Zvezda Zvenigorod, Angola, Australia, ?

8-10 august – Turneu la Slobozia
8-11 august – Annlitz Cup – Skovde, CSM București, Savehof, Skuru, TTH Holstebro, Ajax Kobenhavn, Kungalvs HK, DHC Slavia Praga

8-12 august – Turneu în Muntenegru – Buducnost Podgorica, SCM Râmnicu Vâlcea, Brest, Astrahanochka
10 august – Buducnost-SCM Râmnicu Vâlcea
11 august – Buducnost-SCM Râmnicu Vâlcea

9-10 august – Cupa Craiovei – SCM Craiova, Corona Brașov, CSM Slatina, ?
9-11 august – Memorialul „Tomas Jakubco”, Michalovce – Iuventa Michalovce, Minaur Baia Mare, Zaglebie Lubin, Vac
9 august, ora 18:00 – Iuventa Michalovce-Minaur Baia Mare
10 august, ora 15:45 – Zaglebie Lublin-Minaur Baia Mare
11 august, ora 9:00 – Vac-Minaur Baia Mare

9-14 august – Turneu la Most – Banik Most, Măgura Cisnădie, BNTU-BelAZ Minsk, Thuringer

16-17 august – Turneu la Zalău – HC Zalău, SCM Craiova, ”U” Cluj, CSM Slatina
16-17 august – Turneu la Brașov – Corona Brașov, SCM Gloria Buzău, Rapid București, HCM Unirea Slobozia
16-18 august – Turneu la Brest – Brest, CSM București, Gyor, Metz, Buducnost

16 august – SCM Râmnicu Vâlcea-FTC Rail Cargo (Sânnicolau Mare)
17 august – Bekescsaba-SCM Râmnicu Vâlcea

22-24 august – Turneu la Baia Mare – Minaur Baia Mare, Măgura Cisnădie, ”U” Cluj, Iuventa Michalovce
23-24 august – Turneu la Buzău – SCM Gloria Buzău, HC Dunărea Brăila, CSM Slatina, ?

23 august – HC Zalău-Gloria Bistrița
24 august – HC Zalău-Gloria Bistrița

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY