Dunărea Călărași-CSM București, cel mai interesant meci din prima etapă! Programul complet al rundei inaugurale și al turului Ligii Naționale masculine!

0
3685

Astăzi, în județul Dâmbovița, s-a stabilit programul Ligii Naționale masculine de handbal. Campioana Dinamo București primește vizita celor de la CSM Satu Mare în primul meci, în timp ce vicecampioana merge la Călărași, în cel mai interesant mecl al rundei de debut, din 31 august.

Etapa I:
HC Adrian Petrea-HC Odorhei
CSU Suceava-CSM Făgăraș
HCDS Constanța-Poli Timișoara
AHC Dunărea Călărași-CSM București
HC Vaslui-Potaissa Turda
Dinamo București-CSM Satu Mare
CSM Focșani-CSA Steaua București

Etapa II:
HC Odorhei-CSA Steaua București
CSM Satu Mare-CSM Focșani
Potaissa Turda-Dinamo București
CSM București-HC Vaslui
Poli Timișoara-Dunărea Călărași
CSM Făgăraș-HCDS Constanța
HC Adrian Petrea-CSU Suceava

Etapa III:
CSU Suceava-HC Odorhei
HCDS Constanța-HC Adrian Petrea
Dunărea Călărași-CSM Făgăraș
HC Vaslui-Poli Timișoara
Dinamo București-CSM București
CSM Focșani-Potaissa Turda
CSA Steaua București-CSM Satu Mare

Etapa IV:
HC Odorhei-CSM Satu Mare
Potaissa Turda-CSA Steaua București
CSM București-CSM Focșani
Poli Timișoara-Dinamo București
CSM Făgăraș-HC Vaslui
HC Adrian Petrea-Dunărea Călărași
CSU Suceava-HCDS Constanța

Etapa V:
HCDS Constanța-HC Odorhei
Dunărea Călărași-CSU Suceava
HC Vaslui-HC Adrian Petrea
Dinamo București-CSM Făgăraș
CSM Focșani-Poli Timișoara
CSA Steaua București-CSM București
CSM Satu Mare-Potaissa Turda

Etapa VI:
HC Odorhei-Potaissa Turda
CSM București-CSM Satu Mare
Poli Timișoara-CSA Steaua București
CSM Făgăraș-CSM Focșani
HC Adrian Petrea-Dinamo București
CSU Suceava-HC Vaslui
HCDS Constanța-Dunărea Călărași

Etapa VII:
Dunărea Călărași-HC Odorhei
HC Vaslui-HCDS Constanța
Dinamo București-CSU Suceava
CSM Focșani-HC Adrian Petrea
CSA Steaua București-CSM Făgăraș
CSM Satu Mare-Poli Timișoara
Potaissa Turda-CSM București

Etapa VIII:
HC Odorhei-CSM București
Poli Timișoara-Potaissa Turda
CSM Făgăraș-CSM Satu Mare
HC Adrian Petrea-CSA Steaua București
CSU Suceava-CSM Focșani
HCDS Constanța-Dinamo București
Dunărea Călărași-HC Vaslui

Etapa IX:
HC Vaslui-HC Odorhei
Dinamo București-Dunărea Călărași
CSM Focșani-HCDS Constanța
CSA Steaua București-CSU Suceava
CSM Satu Mare-HC Adrian Petrea
Potaissa Turda-CSM Făgăraș
CSM București-Poli Timișoara

Etapa X:
HC Odorhei-Poli Timișoara
CSM Făgăraș-CSM București
HC Adrian Petrea-Potaissa Turda
CSU Suceava-CSM Satu Mare
HCDS Constanța-CSA Steaua București
Dunărea Călărași-CSM Focșani
HC Vaslui-Dinamo București

Etapa XI:
Dinamo București-HC Odorhei
CSM Focșani-HC Vaslui
CSA Steaua București-Dunărea Călărași
CSM Satu Mare-HCDS Constanța
Potaissa Turda-CSU Suceava
CSM București-HC Adrian Petrea
Poli Timișoara-CSM Făgăraș

Etapa XII:
HC Odorhei-CSM Făgăraș
HC Adrian Petrea-Poli Timișoara
CSU Suceava-CSM București
HCDS Constanța-Potaissa Turda
Dunărea Călărași-CSM Satu Mare
HC Vaslui-CSA Steaua București
Dinamo București-CSM Focșani

Etapa XIII:
CSM Focșani-HC Odorhei
CSA Steaua București-Dinamo București
CSM Satu Mare-HC Vaslui
Potaissa Turda-Dunărea Călărași
CSM București-HCDS Constanța
Poli Timișoara-CSU Suceava
CSM Făgăraș-HC Adrian Petrea

NICIUN COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ