Derby-ul SCM Râmnicu Vâlcea-CSM București are loc în etapa a zecea! Programul complet al campionatului

0
1821

Tot astăzi a avut loc și tragerea la sorți a programului Ligii Florilor. Se anunță o primă etapă extrem de încinsă, care programează dueluri tari la Craiova, Buzău, Zalău și în Giulești.

Programul complet al campionatului:
Etapa 1:
SCM Craiova v SCM Râmnicu Vâlcea
Divizia A – Loc 3 v ”U” Cluj
Divizia A – Loc 1 v Măgura Cisnădie
SCM Gloria Buzău v CSM București
Divizia A – Loc 2 v HC Dunărea Brăila
AHCM Unirea Slobozia v Gloria Bistrița
HC Zalău v Minaur Baia Mare
Rapid București v CSM Slatina

Etapa 2:
SCM Râmnicu Vâlcea v CSM Slatina
Minaur Baia Mare v Rapid București
Gloria Bistrița v HC Zalău
HC Dunărea Brăila v AHCM Unirea Slobozia
CSM București v Divizia A – Loc 2
Măgura Cisnădie v SCM Gloria Buzău
”U” Cluj v Divizia A – Loc 1
SCM Craiova v Divizia A – Loc 3

Etapa 3:
Divizia A – Loc 3 v SCM Râmnicu Vâlcea
Divizia A – Loc 1 v SCM Craiova
SCM Gloria Buzău v ”U” Cluj
Divizia A – Loc 2 v Măgura Cisnădie
AHCM Unirea Slobozia v CSM București
HC Zalău v HC Dunărea Brăila
Rapid București v Gloria Bistrița
CSM Slatina v Minaur Baia Mare

Etapa 4:
SCM Râmnicu Vâlcea v Minaur Baia Mare
Gloria Bistrița v CSM Slatina
HC Dunărea Brăila v Rapid București
CSM București v HC Zalău
Măgura Cisnădie v AHCM Unirea Slobozia
”U” Cluj v Divizia A – Loc 2
SCM Craiova v SCM Gloria Buzău
Divizia A – Loc 3 v Divizia A – Loc 1

Etapa 5:
Divizia A – Loc 1 v SCM Râmnicu Vâlcea
SCM Gloria Buzău v Divizia A – Loc 3
Divizia A – Loc 2 v SCM Craiova
AHCM Unirea Slobozia v ”U” Cluj
HC Zalău v Măgura Cisnădie
Rapid București v CSM București
CSM Slatina v HC Dunărea Brăila
Minaur Baia Mare v Gloria Bistrița

Etapa 6: 
SCM Râmnicu Vâlcea v Gloria Bistrița
HC Dunărea Brăila v Minaur Baia Mare
CSM București v CSM Slatina
Măgura Cisnădie v Rapid București
”U” Cluj v HC Zalău
SCM Craiova v AHCM Unirea Slobozia
Divizia A – Loc 3 v Divizia A – Loc 2
Divizia A – Loc 1 v SCM Gloria Buzău

Etapa 7:
SCM Gloria Buzău v SCM Râmnicu Vâlcea
Divizia A – Loc 2 v Divizia A – Loc 1
AHCM Unirea Slobozia v Divizia A – Loc 3
HC Zalău v SCM Craiova
Rapid București v ”U” Cluj
CSM Slatina v Măgura Cisnădie
Minaur Baia Mare v CSM București
Gloria Bistrița v HC Dunărea Brăila

Etapa 8:
SCM Râmnicu Vâlcea v HC Dunărea Brăila
CSM București v Gloria Bistrița
Măgura Cisnădie v Minaur Baia Mare
”U” Cluj v CSM Slatina
SCM Craiova v Rapid București
Divizia A – Loc 3 v HC Zalău
Divizia A – Loc 1 v AHCM Unirea Slobozia
SCM Gloria Buzău v Divizia A – Loc 2

Etapa 9:
Divizia A – Loc 2 v SCM Râmnicu Vâlcea
AHCM Unirea Slobozia v SCM Gloria Buzău
HC Zalău v Divizia A – Loc 1
Rapid București v Divizia A – Loc 3
CSM Slatina v SCM Craiova
Minaur Baia Mare v ”U” Cluj
Gloria Bistrița v Măgura Cisnădie
HC Dunărea Brăila v CSM București

Etapa 10: 
SCM Râmnicu Vâlcea v CSM București
Măgura Cisnădie v HC Dunărea Brăila
”U” Cluj v Gloria Bistrița
SCM Craiova v Minaur Baia Mare
Divizia A – Loc 3 v CSM Slatina
Divizia A – Loc 1 v Rapid București
SCM Gloria Buzău v HC Zalău
Divizia A – Loc 2 v AHCM Unirea Slobozia

Etapa 11: 
AHCM Unirea Slobozia v SCM Râmnicu Vâlcea
HC Zalău v Divizia A – Loc 2
Rapid București v SCM Gloria Buzău
CSM Slatina v Divizia A – Loc 1
Minaur Baia Mare v Divizia A – Loc 3
Gloria Bistrița v SCM Craiova
HC Dunărea Brăila v ”U” Cluj
CSM București v Măgura Cisnădie

Etapa 12:
SCM Râmnicu Vâlcea v Măgura Cisnădie
”U” Cluj v CSM București
SCM Craiova v HC Dunărea Brăila
Divizia A – Loc 3 v Gloria Bistrița
Divizia A – Loc 1 v Minaur Baia Mare
SCM Gloria Buzău v CSM Slatina
Divizia A – Loc 2 v Rapid București
AHCM Unirea Slobozia v HC Zalău

Etapa 13:
HC Zalău v SCM Râmnicu Vâlcea
Rapid București v AHCM Unirea Slobozia
CSM Slatina v Divizia A – Loc 2
Minaur Baia Mare v SCM Gloria Buzău
Gloria Bistrița v Divizia A – Loc 1
HC Dunărea Brăila v Divizia A – Loc 3
CSM București v SCM Craiova
Măgura Cisnădie v ”U” Cluj

Etapa 14:
SCM Râmnicu Vâlcea v ”U” Cluj
SCM Craiova v Măgura Cisnădie
Divizia A – Loc 3 v CSM București
Divizia A – Loc 1 v HC Dunărea Brăila
SCM Gloria Buzău v Gloria Bistrița
Divizia A – Loc 2 v Minaur Baia Mare
AHCM Unirea Slobozia v CSM Slatina
HC Zalău v Rapid București

Etapa 15:
Rapid București v SCM Râmnicu Vâlcea
CSM Slatina v HC Zalău
Minaur Baia Mare v AHCM Unirea Slobozia
Gloria Bistrița v Divizia A – Loc 2
HC Dunărea Brăila v SCM Gloria Buzău
CSM București v Divizia A – Loc 1
Măgura Cisnădie v Divizia A – Loc 3
”U” Cluj v SCM Craiova

Etapa 16:
SCM Râmnicu Vâlcea v SCM Craiova
”U” Cluj v Divizia A – Loc 3
Măgura Cisnădie v Divizia A – Loc 1
CSM București v SCM Gloria Buzău
HC Dunărea Brăila v Divizia A – Loc 2
Gloria Bistrița v AHCM Unirea Slobozia
Minaur Baia Mare v HC Zalău
CSM Slatina v Rapid București

Etapa 17:
CSM Slatina v SCM Râmnicu Vâlcea
Rapid București v Minaur Baia Mare
HC Zalău v Gloria Bistrița
AHCM Unirea Slobozia v HC Dunărea Brăila
Divizia A – Loc 2 v CSM București
SCM Gloria Buzău v Măgura Cisnădie
Divizia A – Loc 1 v ”U” Cluj
Divizia A – Loc 3 v SCM Craiova

Etapa 18:
SCM Râmnicu Vâlcea v Divizia A – Loc 3
SCM Craiova v Divizia A – Loc 1
”U” Cluj v SCM Gloria Buzău
Măgura Cisnădie v Divizia A – Loc 2
CSM București v AHCM Unirea Slobozia
HC Dunărea Brăila v HC Zalău
Gloria Bistrița v Rapid București
Minaur Baia Mare v CSM Slatina

Etapa 19: 
Minaur Baia Mare v SCM Râmnicu Vâlcea
CSM Slatina v Gloria Bistrița
Rapid București v HC Dunărea Brăila
HC Zalău v CSM București
AHCM Unirea Slobozia v Măgura Cisnădie
Divizia A – Loc 2 v ”U” Cluj
SCM Gloria Buzău v SCM Craiova
Divizia A – Loc 1 v Divizia A – Loc 3

Etapa 20: 
SCM Râmnicu Vâlcea v Divizia A – Loc 1
Divizia A – Loc 3 v SCM Gloria Buzău
SCM Craiova v Divizia A – Loc 2
”U” Cluj v AHCM Unirea Slobozia
Măgura Cisnădie v HC Zalău
CSM București v Rapid București
HC Dunărea Brăila v CSM Slatina
Gloria Bistrița v Minaur Baia Mare

Etapa 21:
Gloria Bistrița v SCM Râmnicu Vâlcea
Minaur Baia Mare v HC Dunărea Brăila
CSM Slatina v CSM București
Rapid București v Măgura Cisnădie
HC Zalău v ”U” Cluj
AHCM Unirea Slobozia v SCM Craiova
Divizia A – Loc 2 v Divizia A – Loc 3
SCM Gloria Buzău v Divizia A – Loc 1

Etapa 22:
SCM Râmnicu Vâlcea v SCM Gloria Buzău
Divizia A – Loc 1 v Divizia A – Loc 2
Divizia A – Loc 3 v AHCM Unirea Slobozia
SCM Craiova v HC Zalău
”U” Cluj v Rapid București
Măgura Cisnădie v CSM Slatina
CSM București v Minaur Baia Mare
HC Dunărea Brăila v Gloria Bistrița

Etapa 23:
HC Dunărea Brăila v SCM Râmnicu Vâlcea
Gloria Bistrița v CSM București
Minaur Baia Mare v Măgura Cisnădie
CSM Slatina v ”U” Cluj
Rapid București v SCM Craiova
HC Zalău v Divizia A – Loc 3
AHCM Unirea Slobozia v Divizia A – Loc 1
Divizia A – Loc 2 v SCM Gloria Buzău

Etapa 24:
SCM Râmnicu Vâlcea v Divizia A – Loc 2
SCM Gloria Buzău v AHCM Unirea Slobozia
Divizia A – Loc 1 v HC Zalău
Divizia A – Loc 3 v Rapid București
SCM Craiova v CSM Slatina
”U” Cluj v Minaur Baia Mare
Măgura Cisnădie v Gloria Bistrița
CSM București v HC Dunărea Brăila

Etapa 25:
CSM București v SCM Râmnicu Vâlcea
HC Dunărea Brăila v Măgura Cisnădie
Gloria Bistrița v ”U” Cluj
Minaur Baia Mare v SCM Craiova
CSM Slatina v Divizia A – Loc 3
Rapid București v Divizia A – Loc 1
HC Zalău v SCM Gloria Buzău
AHCM Unirea Slobozia v Divizia A – Loc 2

Etapa 26:
SCM Râmnicu Vâlcea v AHCM Unirea Slobozia
Divizia A – Loc 2 v HC Zalău
SCM Gloria Buzău v Rapid București
Divizia A – Loc 1 v CSM Slatina
Divizia A – Loc 3 v Minaur Baia Mare
SCM Craiova v Gloria Bistrița
”U” Cluj v HC Dunărea Brăila
Măgura Cisnădie v CSM București

Etapa 27:
Măgura Cisnădie v SCM Râmnicu Vâlcea
CSM București v ”U” Cluj
HC Dunărea Brăila v SCM Craiova
Gloria Bistrița v Divizia A – Loc 3
Minaur Baia Mare v Divizia A – Loc 1
CSM Slatina v SCM Gloria Buzău
Rapid București v Divizia A – Loc 2
HC Zalău v AHCM Unirea Slobozia

Etapa 28:
SCM Râmnicu Vâlcea v HC Zalău
AHCM Unirea Slobozia v Rapid București
Divizia A – Loc 2 v CSM Slatina
SCM Gloria Buzău v Minaur Baia Mare
Divizia A – Loc 1 v Gloria Bistrița
Divizia A – Loc 3 v HC Dunărea Brăila
SCM Craiova v CSM București
”U” Cluj v Măgura Cisnădie

Etapa 29:
”U” Cluj v SCM Râmnicu Vâlcea
Măgura Cisnădie v SCM Craiova
CSM București v Divizia A – Loc 3
HC Dunărea Brăila v Divizia A – Loc 1
Gloria Bistrița v SCM Gloria Buzău
Minaur Baia Mare v Divizia A – Loc 2
CSM Slatina v AHCM Unirea Slobozia
Rapid București v HC Zalău

Etapa 30:
SCM Râmnicu Vâlcea v Rapid București
HC Zalău v CSM Slatina
AHCM Unirea Slobozia v Minaur Baia Mare
Divizia A – Loc 2 v Gloria Bistrița
SCM Gloria Buzău v HC Dunărea Brăila
Divizia A – Loc 1 v CSM București
Divizia A – Loc 3 v Măgura Cisnădie
SCM Craiova v ”U” Cluj

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY